Accept Cookies?
Provided by OpenGlobal E-commerce

Radzimy sobie w kryzysie

Dnia 3 marca o godzinie 16:30 w Złotej Sali Loży Dolnośląskiej BCC odbyło się szkolenie dotyczące przygotowania się na nadchodzące zaburzenia gospodarcze.

Profesor przedstawił obszerny wykład pt. "Działalność multidyscyplinarna odpowiedzią na ewnetualny kryzys". Zdefiniował zagrożenia, które pojawiają się w skali świata, w skali krajowej, a także regionalnej. Odniósł się do pięciu pułapek rozwojowych, określonych przez premiera Mateusza Morawieckiego. Porównał działalność gospodarczą w Polsce z funkcjonowaniem najbardziej rozwiniętych gospodarek. Przedstawił ofertę współpracy z firmą TUVPOL w zakresie systemów zarządzania, szeroko rozumianego rzeczoznawstwa w obszarze motoryzacji, a także technologii przyszłości. Pokazał jak szykują się inni na nadchodzący kryzys i co powinny zrobić podmioty działające na rynku polskim, gdy jeszcze nie jest za późno i do nadchodzących zmian można się przygotować.

Kolejni mówcy, w nawiązaniu do słów profesora, przedstawili możliwości rozwoju przedsiębiorstw, finansowania postępu, a także źródeł pozyskiwania funduszy. Poruszane zagadnienia wzbudziły żywe zainteresowanie wszystkich uczestników, którzy wytrwali do końca, żywo dyskutując na poruszane tematy. Spotkanie początku planowane na dwie godziny trwało ponad cztery.

 

 

 

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews