Accept Cookies?
Provided by OpenGlobal E-commerce

II Ogólnopolski Turniej Diagnostów Samochodowych

Inicjatywa organizacji mistrzostw diagnostów, która zrodziła się na Dolnym Śląsku, a w której uczestniczył Piotr Wrzecioniarz, o czym pisaliśmy w roku ubiegłym, obejmuje swoim zasięgiem cały kraj. II Ogólnopolski Turniej Diagnostów Samochodowych zorganizowany został na targach w Poznaniu dn. 1.04.2016r.

Prezes Zarządu TUVPOL, prof. Piotr Wrzecioniarz pełnił zaszczytną funkcję Przewodniczącego Komisji Sędziowskiej. Jego zastępcą był profesor z Politechniki Poznańskiej, w komisji zasiadali także przedstawiciele innych ośrodków w kraju, m. in. z Warszawy.

Nowością w tym roku była konkurencja diagnostów-studentów. W swoim wystąpieniu na zakończenie turnieju prof. Wrzecioniarz podkreślał, że w krajach bardziej rozwiniętych motoryzacyjnie bardzo często diagnostami są studenci kierunków mechanicznych, elektrycznych, elektronicznych, a także mechatroniki. Samochód powoli staje się robotem wyposażonym w dużą liczbę bardzo zaawansowanych technicznie rozwiązań.

Każdy z uczestników otrzymał z rąk przewodniczącego i pozostałych członków komisji puchary, nagrody rzeczowe, specjalistyczne wydawnictwa. Gratulujemy wszystkim, którzy wzięli udział w turnieju i zapraszamy do udziału w roku przyszłym.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews